top of page

O NAS

Carbo-Steel Sp. z o.o. to firma zajmująca się sprzedażą rur i profili stalowych w szerokim asortymencie. W naszej ofercie znajdą Państwo rury stalowe instalacyjne, konstrukcyjne, rury kotłowe ,rury grubościenne, rury preizolowane, i wiele innych. W ofercie posiadamy również rury stalowe zwijane z blachy od średnicy 355 do 3000mm, stożki symetryczne jak i niesymetryczne oraz 800 pozycji rur ze szwem i bez szwu oraz ponad 400 pozycji profili giętych na zimno i gorąco

 

Obszarem działalności naszej firmy jest teren całego kraju. Mamy nadzieję stale się rozwijać, a tym samym powiększać grono zadowolonych klientów. Nasze produkty wykorzystywane są w branży energetycznej, ciepłowniczej, budownictwie, gazownictwie, motoryzacji, rzemiośle i wielu innych. Oferujemy także elementy złączne rurociągów: kołnierze stalowe, kolana stalowe, trójniki stalowe, zwężki stalowe.

 

Nasza oferta jest bardzo bogata, dlatego też zastosowanie naszych produktów jest tak szerokie. Oprócz wysokiej klasy produktów wykonanych z najlepszych materiałów oferujemy także profesjonalną i rzeczową obsługę klienta, która jest dostępna bez względu na godzinę i dzień tygodnia.

bottom of page